O mnie

Coachini i mentorka kobiet pragnących zmian w swojej ścieżce zawodowej.

Moją główną filozofią w pracy z kobietami jest wiara w to, że każda z nas ma odpowiedzi i mądrość w sobie, ale poprzez różne zakłócenia wewnętrzne i zewnętrzne nie możemy tych odpowiedzi usłyszeć. Podczas spotkań daję przestrzeń, aby te odpowiedzi wybrzmiały.

W swojej pracy wykorzystuje swój potencjał, mocne strony, talenty i intuicję, a także różne metody z zakresu m.in. mindfullnesu, medytacji i łączę je z coachingiem.

Osoby, z którymi miałam okazję współpracować, mówią o moim stylu pracy jako naturalny, intuicyjny, wspierający, ale także prowokatywny. Stawiam wyzwania w momentach, w których widzę potencjał danej osoby, aby mogła bezpiecznie rozpoznać strachy i odblokować to co wartościowe.

Jestem autorką programów rozwojowych dla kobiet takich jak: „Mentalny Detox”, „Nowa przestrzeń” oraz cyklicznych spotkań wirtualnych i osobistych

Od 2020 roku prowadzę sesje indywidualne 1:1 oraz warsztaty grupowe z kobietami, które pragną pozytywnej zmiany, pragną zadbać o siebie, zwolnić i odnaleźć siebie, zacząć żyć zgodnie z własnymi potrzebami, wartościami i zaprojektować jasno określoną wizję swojego życia zarówno zawodowego jak i osobistego. Pomagam kobietom w zaplanowaniu zrównoważonego życia zawodowego, tak aby było zgodne z talentami, zainteresowaniami wykorzystując w pełni swój potencjał.